ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ حرفه ای

خدمات دیجیتال مارکتینگ (به انگلیسی DIGITAL MARKETING SERVICES) یا همان خدمات بازاریابی دیجیتال شامل ارائه خدماتی است که توسط آن برند مد نظر در رسانه های دیجیتالی معرفی و تبلیغ می شود. روشهای مختلفی برای ارائه خدمات در عرصه ی دیجیتال وجود دارد، اما نوع اجرای خدمات تبلیغاتی بر روی نتیجه ی آن بسیار تاثیر گذار است. اینکه چطور و از کجا خدمات مارکتینگ را شروع کنید و چه اهداف و استراتژی هایی را پیش بگیرید می تواند روی نتیجه ی کار بسیار تاثیر گذار باشد. حال با توجه به این موضوع این سوال پیش می آید که “چطور متوجه این شویم که نتیجه ی اجرای خدمات دیجیتال مارکتینگ برای برند ما مثبت خواهد بود؟

ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ  با ایجاد کمپین های تبلیغاتی در رسانه های دیجیتال و خبرسازی تبلیغاتی با جدیدترین راهکارهای دیجیتال مارکتینگ توسط شایگان انجام می شود.

راهکارهای دیجیتال مارکتینگ نتیجه گرا

راهکارهای دیجیتال مارکتینگ نتیجه گرا

مسلما در نگاه اول، تشخیص این موضوع بسیار سخت و دشوار خواهد بود، مخصوصا وقتی هدف نتیجه گیری مطلق باشد. شما کارفرمای محترم باید به این نکته توجه داشته باشید که تبلیغات در رسانه های دیجیتال در سال های اولیه خود به سر می برد و هر شرکتی که ادعای اجرای خدمات در حوزه ی دیجیتال را دارد، به طور حتم یک خدمات دهنده جدید است یا این خدمات را به تازگی در دپارتمان های خود جای داده است.اگر در اینترنت جستجو کنید شرکتهای زیادی با نام شرکت دیجیتال مارکتینگ مشغول به کار هستند، همچنین در این بین اکثریت شرکت های تبلیغاتی یا آژانس های تبلیغاتی نیز ادعا می کنند که می توانند خدمات دیجیتال مارکتینگ را برای شما به بهترین نحو انجام دهند. حال سوال اینجاست:

 • چطور می توان تشخیص داد که باید از کدام خدمات دهنده استفاده کنیم؟
 • چطور بفهمیم که برنامه ای که برای ما تدوین شده نتیجه گرا است؟

با توجه به نوظهور بودن خدمات دیجیتال مارکتینگ در ایران تشخیص اینکه کدام شرکت ها می توانند به بهترین شکل کار شما را انجام دهند بسیار مشکل است. خیلی از شرکتهایی که ادعای این موضوع را دارند حتی نمونه کاری در این زمینه یا زمینه های مشابه ندارند و فقط ادعای انجام خدمات دیجیتال مارکتینگ را دارا می باشند. برخی از شرکتهایی هم که به اسم دیجیتال مارکتینگ کار می کنند پکیج کاملی در این خصوص نداشته و فقط سعی بر تقسیم کارهای خدمات مارکتینگ مثل طراحی سایت، سئو، برندینگ اینترنتی و … را دارند.

انتخاب درست یک شرکت دیجیتال مارکتینگ

در اینجا مشخصات شرکتهایی را اعلام می کنیم که قابلیت و توانایی اجرای کمپین های موفق دیجیتال مارکتینگ را دارند.

انتخاب شرکت دیجیتال مارکتینگ درست و مناسب

حال برویم سراغ خصوصیات یک شرکت دیجیتال مارکتینگ موفق:

 1. داشتن سابقه کاری موفق در زمینه های تبلیغاتی
 2. ارائه راهکارهای جالب و قابل و انجام در خصوص تبلیغات اینترنتی
 3. تدوین استراتژی مارکتینگ مناسب با توجه به بودجه و زمان کارفرما
 4. داشتن تیم اجرایی موفق با توجه به نمونه کارها در زمینه های تبلیغاتی و اجرایی

شما در دیجیتال مارکتینگ به چه خدماتی نیاز دارید؟

اگر شما بخواهید کار مارکتینگ خود را در فضای وب و رسانه های دیجیتال برون سپاری کنید باید دیدی کلی از کارهایی که در این حوزه قابل انجام خواهد بود را داشته باشید. در زیر لیست کلیه خدماتی که می توانید در بازاریابی دیجیتال بگیرید عنوان شده است:

 • خدمات طراحی سایت یا بازطراحی (ReDesign) وب سایت
 • خدمات سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو
 • خدمات مربوط به تبلیغات اینترنتی در سایت های هدف و پر بازدید
 • خدمات ساخت تیزر های تبلیغاتی، موشن گرافیک و انیمیشن
 • خدمات مربوط به عکاسی صنعتی و تبلیغاتی
 • خدمات مربوط به سوشیال مارکتینگ (تبلیغات در شبکه های اجتماعی)
 • خدمات مربوط به تبلیغات در رادیو و تلویزیون و سایر رسانه های عمومی دیجیتال
 • خدمات مربوط به برندینگ، طراحی هویت سازمانی و برندینگ اینترنتی

خدمات طراحی سایت یا بازطراحی سایت

داشتن یک سایت موفق می تواند کسب و کار شما را در اینترنت به بهترین شکل ممکن معرفی کند! این جمله را شاید بارها شنیده باشید. اما واقعا یک سایت خوب چه تاثیری دارد؟ یک سایت حرفه ای می تواند اعتماد کاربران را جلب کند، آنها را به سمت استفاده از خدمات ببرد و در آخر آنها را به مشتریان بالقوه شما تبدیل کند. آمارها نشان می دهد که سایتی که با گرافیک و تصاویری درست و لینک ها و اکشن باکس هایی استاندارد طراحی شده باشد نسبت به یک سایت معمولی ۱۰ برابر بازخورد بهتری دارد. پس اگر شما هم قصد دارید یک سایت با بازخورد بالا و فروش مناسب داشته باشید باید یک سایت حرفه ای طراحی یا بازطراحی کنید. طراحی سایت یکی از خدمات مرتبط با دیجیتال مارکتینگ است که برای این کار ما به شما پیشنهاد می کنیم به صفحه طراحی سایت در کرج ما مراجعه کنید و از این خدمت ارزنده بهره ببرید.

خدمات سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو

اینکه فقط یک سایت حرفه ای داشته باشید کافی نیست. شما برای دیده شدن نیاز به تبلیغات دارید. بهترین مکان برای دیده شدن در اینترنت فضاهایی است که بیشترین ترافیک کاربران در آنجا قرار دارد. جالب است بدانید بیش از ۶۰ درصد ترافیک اینترنت مربوط به جستجوهای گوگل است و ۱۰ درصد دیگر در یاهو و بینگ! یعنی موتورهای جستجو بیش از ۷۰ درصد ترافیک اینترنت را برای خود کرده اند و ۳۰ درصد باقی مانده برای دیگر سایتهاست. حال در نظر بگیرید یک سایت اگر بخواهد در اینترنت دیده شود باید کجا تبلیغ شود؟ مسلما در موتورهای جستجو. یکی از بهترین روشها برای دیده شدن در موتورهای جستجو سئو است. سئو به هر عملی گفته می شود که در جهت بهینه سازی سایت برای نمایش بهتر در نتایج موتورهای جستجو انجام گیرد. سئو یکی دیگر از خدمات دیجیتال مارکتینگ که توسط شرکت شایگان ارائه می شود. سئو علم پیچیده ای است و شما باید برای انجام سئو به سراغ سئوکاران حرفه ای بروید. برای این منظور ما پیشنهاد می کنیم از خدمات سئو حرفه ای ما بهره ببرید.

خدمات مربوط به تبلیغات اینترنتی در سایت های هدف و پر بازدید

یکی دیگر از راه های تبلیغاتی که در بالا هم بدان اشاره کردیم این است که شما در سایت های هدف و پربازدید اقدام به تبلیغات کنید تا کاربران سایتهای دیگر را به سمت سایت خود روانه کنید. اینکه چه سایتهایی را باید برای تبلیغات انتخاب کنید بسیار مهم است. سایت های انتخاب شده باید با نوع کسب و کار شما به صورت مستقیم یا غیر مستقیم مرتبط باشند تا امکان انتقال کاربران هدف بیشتر باشد. این خدمات هم به صورت ویژه در شرکت تبلیغاتی شایگان انجام میگیرد. خدمات تبلیغاتی در حوزه دیجیتال را با شایگان تجربه کنید.

خدمات ساخت تیزر های تبلیغاتی، موشن گرافیک و انیمیشن

ویدئو دیگر بخش مهمی از معرفی یک سازمان یا برند در اینترنت است و هر شرکتی باید یک ویدئوی معرفی یا تبلیغاتی از خود داشته باشد. کاربران با ویدئوها ارتباط بیشتری برقرار می کنند، پس شما هم اگر به دنبال افزایش اعتماد مخاطبان خود هستید باید دست به کار شوید و از ویدئوهای تبلیغاتی به سود خود استفاده کنید. ما در اینجا چند راهکار خوب برای شما داریم. می توانید با مراجعه به سایت شایگان و رفتن به بخش خدمات، تیزر تبلیغاتی می توانید از خدمات ساخت تیزر تبلیغاتی و صنعتی، ساخت موشن گرافیک و ساخت انیمیشن بهره ببرید. ساخت ویدئوهای تبلیغاتی خدماتی ارزنده و با نتیجه گیری بالا در بازاریابی دیجیتال است.

خدمات مربوط به عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

اگر محصولی دارید، یا برای ارائه خدمات باید محیطی مناسب و درخور داشته باشید، برای ارائه این خدمت یا محصول در اینترنت، نیازمند عکسبرداری حرفه ای هستید. به عکس هایی که به منظور معرفی یک مجموعه و یا یک محصول گرفته می شود عکس صنعتی یا عکس تبلیغاتی گفته می شود. اگر شما قصد دارید از این خدمات بهره ببرید به شما پیشنهاد می کنیم به صفحه عکاسی تبلیغاتی شرکت شایگان مراجعه کنید. عکسبرداری صنعتی و تبلیغاتی یکی دیگر از خدمات شرکت دیجیتال مارکتینگ شایگان است که با نمونه کارهای موفق در زمینه های مختلف و موفق در عکاسی صنعتی و تبلیغاتی آماده همکاری با کلیه کارفرمایان گرامی می باشد.

خدمات مربوط به سوشیال مارکتینگ (تبلیغات در شبکه های اجتماعی)

شبکه های اجتماعی یکی از پر مخاطب ترین مکان هاست. در ایران در حال حاضر استفاده از اینستاگرام روی بورس است، البته در تمام دنیا باید بگوییم که فیسبوک در صدر شبکه های اجتماعی از نظر ترافیک قرار دارد. فیسبوک با گرفتن بیش از ۶ درصد از کل ترافیک اینترنت، یکی از قوی ترین سایت هاست. به دلیل حضور بیش از حد کاربران در شبکه های اجتماعی از جمله فیسبوک و اینستاگرام، حضور برندها در آنجا منجر به برندینگ، افزایش اعتماد کاربران و همچنین افزایش فروش و مشتری می شود. اما کار سوشیال مارکتینگ بسیار سخت است و اگر شما قصد داشته باشید که اینکار را با دانش فعلی خود انجام دهید احتمال شکستتان ۹۹ درصد خواهد بود. پس برای اینکه حضوری قدرتمند در شبکه های اجتماعی داشته باشیم باید چکار کنیم؟ ما پیشنهاد می کنیم از خدمات سوشیال مارکتینگ مجموعه شایگان برای ارتقای سطح برند خود استفاده کنید.

خدمات مربوط به تبلیغات در رادیو و تلویزیون و سایر رسانه های عمومی دیجیتال

یکی از مهمترین رسانه ها برای تبلیغات دیجیتال رادیو و تلویزیون هستند. از جمله رسانه های عمومی تبلیغات دیجیتال می توان به تلویزیون های شهری، سینماها، نمایشگرهای مترو و مراکز تجاری و … اشاره کرد. شما اگر قصد تبلیغات در این رسانه ها را داشته باشید بسختی می توانید مستقیما خود با این سازمان ها در ارتباط باشید. برای این منظور ما پیشنهاد می کنیم برای تبلیغات در رادیو و تلویزیون و رسانه های عمومی دیگر از خدمات ارزنده آژانس تبلیغاتی شایگان استفاده کنید.

خدمات مربوط به برندینگ، طراحی هویت سازمانی و برندینگ اینترنتی

وقتی صحبت از ایجاد یک برند موفق به میان آید در ابتدا باید هویت سازمانی برند طراحی گردد. منظور از ایجاد هویت سازمانی، طراحی آرم و نشان تجاری، طراحی رنگ سازمانی، طراحی ست اداری و نام برند و شعار آن است. در ادامه پس از برندینگ اولیه نوبت به برندینگ اینترنتی (آنلاین) و آفلاین است. برای انجام کلیه خدمات برندینگ خود از ابتدا تا انتها می توانید از خدمات ارزنده ما در زمینه ی برند سازی، طراحی لوگو و برندینگ اینترنتی استفاده نمایید. به جرات می توانیم بگوییم شرکت شایگان یکی از بهترین ارائه دهندگان خدمات برندینگ در ایران است.

سرویس های کامل تبلیغات دیجیتال را از ما بخواهید

سرویس های کامل تبلیغات دیجیتال را از ما بخواهید

اگر به دنبال انجام تبلیغات دیجیتال هستید می توانید از پکیج های ما در این زمینه بهره ببرید. جهت انجام خدمات تبلیغات دیجیتالی فقط کافی است به سایت ما مراجعه کنید و از منوی خدمات گزینه ی تبلیغات دیجیتال را انتخاب کنید و بسته به میزان بودجه سازمان خود یکی از بسته های تبلیغاتی در حوزه دیجیتال را انتخاب نمایید. از اینکه تا پایان مطلب ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ حرفه ای با ما همراه بودید نهایت تشکر را داریم. آژانس دیجیتال مارکتینگ شایگان برای شما بهترین ها را آرزو دارد. در انتها می توانید نظرات و پیشنهادات و سوالات خود را با ما در میان بگذارید.

نوشته ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ حرفه ای اولین بار در شایگان پدیدار شد.

نویسنده: atashalizadeh

یکی از دغدغه های اصلی صاحبان کسب و کار اینترنتی قرار گرفتن سایت شان در رتبه های برتر گوگل می باشد ، بنابراین ما به شما کمک خواهیم کرد به این مهم دست یابید ، لطفا نظرات خود را با ما درمیان بگذارید تا بتوانیم خدمات بهتری برای شما ارائه دهیم. ممنون میشیم اگر مطالب را به اشتراک بگذارید.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s